• Archives
 • Categories
 • Niewielkie mieszkanka

  2012 - 12.04

  Wiadomo, że mieszkania z jakimi się napotykamy się w blokach nie są obszernych wymiarów. Oczywiście mieszkanko w bloku posiada wiele zalet niestety jednak mała powierzchnia jest problematyczna w szczególności kiedy jesteśmy w trakcie wykończenia mieszkanka.

  Zagospodarowanie przestrzeni jest ważne. Jeżeli chodzi o mieszkanka to warto zdecydować się na użyteczne i wygodne wyjścia. Często najwięcej trudna dla mieszkańców bloków jest powierzchnia kuchni oraz łazienki. Nieduże pomieszczenia przede wszystkim warto pomalować na wyraźny kolor. Jeżeli zdecydujemy się na jasne farby to z pewnością wizualnie powiększą one nasze pomieszczenia. Dosyć ważne jest ażeby każdy kto znajduje się w naszym mieszkanku mógł bez problemu przechodzić z pokoju do pokoju.

  Nie powinien utrudniać nam w tym zagracony mały przedpokój. Aranżacje łazienek w bloku są bardzo znane i korzysta z nich wiele ludzi. Projekty te najczęściej obejmują ciekawe rozwiązania i dzięki nim posiadamy szansę na to żeby nasza łazienka dawała uczucie większej. Jeżeli chodzi o kuchnię to w blokach dosyć często napotykana jest kuchnia otwarta na salon. Dzięki temu wydaje się ona być wiele ogromniejsza aniżeli jest w rzeczywistości. Tak samo jak plany dotyczące łazienek możemy zdecydować się na projekt niewielkiej kuchni.

  Z pewnością meble kuchenne a także akcesoria jaki się w niej znajdzie zostaną umiejscowione w taki sposób że mimo niedużej przestrzeni w naszym mieszkanku będzie naprawdę funkcjonalna kuchnia. Jeżeli nie wiemy jak konkretnie powinno wyglądać nasze mieszkanie to warto przejrzeć rozmaite czasopisma, katalogi albo zajrzeć do internetu. Dzięki temu odkryjemy nie tylko ciekawe rozwiązania jednak także możemy znaleźć inspiracje dla całego wystrój mieszkań.

  Tags:

  Comments are closed.